Plastik w kuchni

Kolorowo, plastikowo cukierkowo? Czemu nie. Jeśli ktoś życzy sobie właśnie taką kuchnię, to ma pełne prawo by sobie taką właśnie urządzić. Plastikowe meble są lekkie i przyjemne. Wcale nie muszą być kolorowe, bo przecież plastik wykonywany jest w każdym kolorze. A już sporą ciekawostką na pewno będą krzesła lub hokery całkowicie przezroczyste. Taki zestaw może okazać się niezwykle ciekawy.

ee0b1263c16a920d8b46ed40401ef1b1Urządzając kuchnię w plastikowych akcentach, nasuwają się przede wszystkim dwa różne wystroje. Pierwszy wspomniany na początku – cukierkowy i bardzo kolorowy, a drugi w monokolorowej tonacji i nieco chłodniejszy, ale tym samym bardzo innowacyjny. Skupiając się na landrynkowym i słodkim mamy większą dowolność w aranżowaniu, możemy więcej poszaleć s kolorami. Wzorki też będą mile widziane. Paseczki, kwiatki, kropki lub inne ślaczki mają swój urok. Raczej pasują do młodych osób, ale należy pamiętać by nie zamykać się w stereotypach.

Zimniejsze odcienie plastiku, to na pewno biel, czerń lub stalowe tonacje. Do takiego plastiku będzie pasował metal lub szklany akcent. Przy tym warto również postawić na minimalistyczny design. Wtedy uniknie się przesady w ozdobach i zachowa się jednolita nutę aranżacji takiej jakiej chcemy.

: :